بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو
  خبرخوان

  اخبار

  رئیس اتحادیه پوشاک قم : 🔹ممنوعیت فروش لباس‌های مبتذل و برخورد با فروشندگان لباس‌های نامناسب در قم 🔹 ممنوعیت فروش لباس و مانتوهای چاپی که جلو و عقب لباس جملات انگلیسی چاپ‌ شده بود. 🔹ممنوعیت فروش شلوار جین های پاره
  قم ششمین استان پاک کشور در مواد مخدر/نرخ پایین اعتیاد بانوان در قم در حالی که دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم، این استان را ششمین استان پاک کشور در بحث مواد مخدر می داند، معضل اعتیاد همچنان گریبانگیر خانواده های قمی است و آمار 20 هزار نفری معتادان به هیچ وجه شایسته پایتخت شیعه نیست.
  ☑️فهرست مدارس فوتبال دارای مجوز در قم 🔸پرسپولیس و استقلال در قم مدرسه فوتبال ندارند 🔸شاهین، آریا، پیام،مهام پلیمر، آبادگران، هما، سیاه جامگان، عقاب ،یاران، پیروزان نیروگاه، سرخ پوشان، افشین، پناه آفرین، وحدت، شهرقائم و نوین به عنوان مدارس فوتبال دارای مجوز از سوی هیئت فوتبال استان قم اعلام شدند. 🔸این اسامی متعلق به مدارس فوتبال دارای مجوز استان است و هر نامی ، خارج از این اسامی غیرمجاز محسوب می شود.از خانواده های محترم تقاضا می شود جهت عدم بروز هرگونه مشکل به مدارس غیر مجاز مراجعه نکنند. 🔸بر اساس اعلام هیئت فوتبال استان قم ، تیم ها و مدارسی با نامگذاری تیم های بزرگ همچون استقلال و پرسپولیس صحت نداشته و غیرمجاز محسوب می شود.(تیم های بزرگ در خواست مدرسه در استان قم را نداشته اند)
  با صدور حکمی از سوی معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، حمید یزدانی به عنوان سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی قم منصوب شد.
  مدير توسعه كارآفرينی و اشتغال اداره‌كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: حدود 7 هزار و 53 نفر اشتغال در سال 95 و حدود 7 هزار و 700 نفر اشتغال در سال گذشته ايجاد شده است.
  نماز عید سعید فطر در آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) به امامت آیت‌الله سعیدی تولیت حرم حضرت معصومه سلام‌الله علیها و امام‌جمعه قم اقامه می‌شود.
  سرپرست پلیس راهور استان قم از اجرای محدویت و ممنوعیت‌های ترافیکی عید فطر در استان خبر داد.
  رئیس پلیس راهور مرکز شهرستان از اجرای محدویت و ممنوعیت‌های ترافیکی روز قدس در استان خبر داد.
  مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از آماده باش 290دستگاه اتوبوس و 60 دستگاه مینی بوس در لیالی قدر خبر داد.
  هر ساله با نزدیک شدن به فصل گرما بحث استفاده بهینه از منابع آب بخصوص در شهرهای مواجه با بحران آبی داغ می‌شود، از آنجایی که قم جز شهرهای کم آب ایران محسوب می‌گردد این مساله اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب