بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  آغاز ثبت‌ نام آزمون ارشد ۹۸ از فردا

  یکشنبه, 18 آذر,1397

  آغاز ثبت‌ نام آزمون ارشد ۹۸ از فردا

  اغاز ثبتنام آزمون ارشد 98 از فردا

  به گزارش خبرگزاری ایسنا و به نقل از هلدینگ آموزشی خوارزمی ، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد ، ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از فردا، جمعه ۱۶ آذر آغاز می‌شود.

  دکتر حسین توکلی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد : ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ در تمام دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از فردا جمعه ۱۶ آذرماه ۹۷ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و روز یکشنبه ۲۵ آذرماه پایان می‌یابد .

  وی در ادامه گفت : داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید واجد شرایط عمومی و اختصاصی باشند که شرایط شرکت در آزمون نیز همزمان با شروع ثبت‌ نام آزمون ، روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد .

  مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: بر اساس ضوابط هر یک از داوطلبان می‌توانند حداکثر در ۲ کدرشته امتحانی طبق ضوابط از رشته‌های امتحانی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌ نام آزمونمتقاضی شوند .

  توکلی افزود : بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون ورودی ارشد و اولین مرحله بیست و چهارمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور در روزهای پنج‌شنبه ۵ و جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود .

  وی خاطرنشان کرد : کارت شرکت در آزمون نیز دوم اردیبهشت‌ماه ۹۸ توزیع می‌شود. همچنین اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره شرایط و ضوابط ، تاریخ و نحوه ثبت‌ نام آزمون و بیست و چهارمین دوره المپیاد علمی دانشجویی روز یکشنبه ۱۱ آذرماه منتشر شد .

  انصراف از نظر
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب