بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  آغاز عملیات احداث پیاده روهای فرعی بوستان کوثر

  دوشنبه, 07 آبان,1397

  خرید ۸۸دستگاه اتوبوس برای افزایش ناوگان حمل و نقل عمومی شهر قم

   اغاز عملیات احداث پیاده رو های فرعی بوستان نرگس - قمیاب

  مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم گفت: سعی داریم قرارداد خرید ۸۸دستگاه اتوبوس برای افزایش ناوگان حمل و نقل عمومی شهری را تا یك ماه دیگر به نتیجه رسانده و سال آینده آنها را وارد خطوط كنیم.

  به گزارش شهرنیوز، حسین مومنی موحد با اشاره به ضرورت توسعه حمل و نقل عمومی در شهر قم، اظهار كرد: امروزه توسعه حمل و نقل عمومی یكی از محورهای برنامه های توسعه شهری برای جلوگیری از مشكلاتی چون ترافیك و تراكم عبور و مرور است.

  وی با تاكید بر اینكه شرایط حمل و نقل عمومی با استانداردهای لازم این بخش فاصله دارد، اظهار كرد: با این وجود طی سال های اخیر توسعه زیادی در حوزه حمل و نقل عمومی اتفاق افتاده است.

  مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم خاطرنشان كرد: در بخش اتوبوسرانی طی سال های اخیر شاهد توسعه كمی و كیفی ناوگان بوده ایم و با اجرای طرح تحول خطوط، كیفیت خدمات رسانی افزایش چشمگیری پیدا كرده است.

  وی با بیان اینكه در كنار كیفیت به دنبال افزایش تعداد ناوگان و نوسازی آنها نیز هستیم، گفت: ابتدای امسال ۴۰دستگاه اتوبوس برای افزایش ناوگان شهری خریداری شد كه تا پایان سال به خطوط شهر اضافه خواهد شد.

  مومنی موحد با بیان اینكه درصدد خرید ۸۸دستگاه اتوبوس دیگر برای شهر هستیم، خاطرنشان كرد: سعی داریم ظرف یك ماه آینده قرارداد خرید این اتوبوس ها را نهایی كرده و سال آینده شاهد افزایش ناوگان باشیم.

  وی با تاكید بر اینكه عمر ناوگان اتوبوسرانی در شهر قم به هشت سال رسیده است، افزود: سعی داریم با نوسازی ناوگان به مرور زمان عمر ناوگان را به استاندارد و حد مطلوب نزدیك كنیم.

  انصراف از نظر
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب