بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  اختصاص 290 دستگاه اتوبوس برای جابجایی مردم در شب‌های قدر

  یکشنبه, 13 خرداد,1397

  اختصاص 290 دستگاه اتوبوس برای جابجایی مردم در شب‌های قدر

     به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، حسین مومنی موحد اظهار داشت: سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم با برنامه ریزی انجام شده و هماهنگی لازم در حوزه مدیریت شهری، در شب‌های قدر با آماده باش و ظرفیت کامل ناوگان در کلیه خطوط شهری، مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر تا پایان مراسم به طور ویژه فعال است.

  وی افزود: از نظر خدمات‌‌رسانی در شب‌‌های قدر هیچ مشکلی وجود ندارد و شهروندان می‌توانند با آرامش و امنیت کامل در مراسم شب قدر شرکت کنند که این سرویس دهی تا پایان لیالی قدر در سطح شهر قم  تداوم می‌‌یابد.

   مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم ادامه داد: ناوگان سازمان از ساعت 22 سرویس دهی شهروندان را به هسته مرکزی و جمکران انجام می دهند و جهت برگشت شهروندان نیز در ایستگاه های پیش بینی شده دراطراف حرم مطهر مستقر هستند.

  مومنی موحد افزود :کلیه تمهیدات برای برگشت شهروندان پیش بینی شده  و نیروهای ستادی و اجرایی سازمان با آماده باش کامل در سطح شهر بر عملکرد ناوگان نظارت می کنند.

  وی توصیه کرد: از شهروندان تقاضا می شود که شبهای قدر و همچنین ساعات نزدیک افطار به دلیل بالا بودن حجم تردد خودروها برای تسهیل در جابجایی از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند. 

  انصراف از نظر
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب