بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  ایجاد 100 هزار شغل با نصب نیروگاه های خورشیدی در منازل

  یکشنبه, 14 بهمن,1397

  ایجاد 100 هزار شغل با نصب نیروگاه های خورشیدی در منازل


  ایجاد 100 هزار شغل با نصب نیروگاه های خورشیدی در منازل - قیمیاب


  به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، احمد امیرآبادی فراهانی عصر امروز در مراسم آغاز هم‌زمان عملیات اجرایی 40 هزار طرح عمرانی زودبازده در سراسر کشور، با اشاره به ظرفیت بسیج در عرصه‌های مختلف اظهار داشت: باید از این ظرفیت در عرصه نظارت بر توزیع کالاها در سطح استان نیز بهره گرفت.

  وی با تأکید بر بهره گرفتن از ظرفیت قرارگاه خاتم‌الانبیاء گفت: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت زحمات بسیاری می‌کشند اما وضعیت مناسب نبوده و باید در این زمینه از ظرفیت بسیج و توانمندی‌های این نهاد برای یاری‌رساندن به بازرسان استفاده کرد.

  نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامیدر ادامه عنوان کرد:در زمینه جمع‌آوری معتادان متجاهر و  آسیب‌های اجتماعی وظایف مشخصی به بسیج محول شده و همچنین برای جمع‌آوری معتادان در مجلس بودجه مشخصی اختصاص‌یافته است.

  امیرآبادی با بیان اینکه سپاه و بسیج در برهه‌های مختلف و در شرایط سخت همراه مردم و دولت و در کنار آن‌ها بوده است، ادامه داد: دستگاه‌های مختلف اجرایی باید به‌منظور ارائه بهتر خدمات به مردم از ظرفیت بسیج استفاده کنند.

  وی گفت: ایجاد 100 هزار شغل توسط بسیج با نصب و راه‌اندازی نیروگاه‌های خورشیدی در منازل در بودجه سال آینده در دستور کار قرار گفته که یکی از ثمرات تحقق آن ایجاد انرژی پاک است، همچنین با این کار برای 100 هزار خانوار ماهانه یک‌میلیون تومان درآمدزایی می‌شود.

  انصراف از نظر
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب