بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  ایستگاه‌های اتوبوس در قم به زودی هوشمند می شود

  شنبه, 08 دی,1397

  ایستگاه‌های اتوبوس در قم به زودی هوشمند می شود

  ایستگاه‌های اتوبوس در قم به زودی هوشمند می شود - قمیاب


  به گزارش قم نیوز عباس ذاکریان،معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار قم با بیان اینکه قطعات مورد نیاز طرح هوشمندسازی ایستگاه‌های اتوبوس در ایستگاه‌ها و اتوبوس‌ها نصب شده است، گفت:آزمایش تابلوها و اتوبوس‌ها در هر خط به صورت مجزا در حال انجام است و به زودی این طرح به بهره‌برداری خواهد رسید.

   

  وی با اشاره به اجرای طرح بازنگری طرح جامع حمل و نقل شهر قم گفت: احتمالا تا پایان سال خروجی اولیه این طرح تدوین شود و براساس آن خطوط داخل شهر احتمالا دست‌خوش تغییراتی خواهد شد.

   

  معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار قم با اشاره به طرح هوشمندسازی ایستگاه‌های اتوبوسرانی اظهار کرد: پروژه نصب تابلوهای هوشمندسازی ایستگاه‌های اتوبوس در حال انجام است و پیش‌بینی می‌شود تا پایان دی‌ماه به بهره‌برداری برسد.

   

  ذاکریان با تاکید بر اینکه تمام تابلوهای ایستگاه‌های اتوبوس درون شهر نصب شده است، تصریح کرد: با توجه به مشکلاتی که طی ماه‌های اخیر رخ داد در بخش تجهیزات به مسائلی بر خوردیم که حل شده است و در حال حاضر پیمانکار در حال تست خطوط و نحوه عملکرد تابلوها است.

   

   وی با بیان اینکه قطعات مورد نیاز در اتوبوس‌ها نیز نصب شده است، افزود: آزمایش تابلوها و اتوبوس‌ها در هر خط به صورت مجزا در حال انجام است و به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

   

  معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار قم خاطرنشان کرد: این طرح امکانی بسیار مطلوب برای شهروندان است که بتوانند زمان‌بندی برای سفرهای درون‌شهری خود با استفاده از خطوط حمل و نقل عمومی داشته باشند و از مسیرها و ایستگاه‌ها آگاه شوند؛ همچنین برای مدیریت حمل و نقل درون شهری نیز آمار و اطلاعات بسیار مطلوبی را در اختیار شهرداری قرار می‌دهد.

  انصراف از نظر
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب