بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  تلاش برای بهره‌برداری از باغ پرندگان در نیمه نخست سال ۹۸

  پنجشنبه, 25 بهمن,1397
   تلاش برای بهره‌برداری از باغ پرندگان در نیمه نخست سال ۹۸

  تلاش برای بهره برداری از باغ پرندگان درنیمه نخست سال 98 - قمیاب

   دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد کار ویژه شهرداری در حوزه آسفالت معابر را یادآور شد و خاطرنشان کرد: با همین قوت که در سال‌های اخیر در حوزه آسفالت معابر حرکت کرده‌ایم در سال آینده نیز توان بیشتری در این زمینه صرف خواهد شد.
  شهردار قم به پروژه بوستان هزار هکتاری شهر اشاره کرد و افزود: این بوستان می‌تواند قم را در حوزه تفریحی و گردشگری متحول کند که یکی از مهم‌ترین بخش‌های آن باغ پرندگان است؛ تور قفس این باغ باید از خارج از کشور تامین شود که در این حوزه مشکلاتی داریم و اگر حل شود می‌توانیم تا اواسط سال آینده آن را در اختیار مردم قرار دهیم.
  وی به پروژه‌های توسعه معابر شهر اشاره و خاطرنشان کرد: پروژه کارگر در حال اتصال به بلوار کشاورز است و چند خیابان هم در منطقه ۶ بن‌بست است که باید باز شود و اتصال آن به منطقه سه در دستور کار است.
  شهردار قم اظهار کرد: سال آینده هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی تعریف شده است که احداث بوستان‌ها، تکمیل سالن‌های ورزشی و… در این قالب پیش‌بینی شده است.
  سقائیان‌نژاد اقدامات شهرداری در حوزه حمل و نقل را مورد توجه قرار داد و گفت: در تلاش هستیم در حوزه حمل و نقل عمومی نزدیک به ۲۵۰ اتوبوس وارد قم کنیم که ۷۰ دستگاه وارد شده و مابقی را دنبال هستیم که تامین کنیم.
  انصراف از نظر
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب