بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  توزیع گوشت قرمز ادامه دارد تا ابلاغ راهکار جدید

  چهار شنبه, 24 بهمن,1397

  تداوم توزیع گوشت قرمز در استان قم

  توزیع گوشت قرمز ادامه دارد - قمیاب

  به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قم، مهرداد غضنفری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، در جلسه امروز کار گروه تنظیم بازار با اشاره به تدوین شیوه نامه جدید در ستاد تنظیم بازار کشور برای ساماندهی توزیع گوشت قرمز منجمد، گفت: تا ابلاغ راهکار جدید، توزیع گوشت طبقه روال جاری ادامه می‌یابد.

  وی گفت: از ابتدای طرح توزیع گوشت قرمز گرم و منجمد تنظیم بازار که از تابستان آغاز شد تا به حال افزون بر هزار تن گوشت قرمز گرم و منجمد در استان توزیع شده است.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار با بیان اینکه شیوه نامه ساماندهی توزیع گوشت قرمز گرم هم در کشور در حال تدوین است، تصریح کرد: تا آن زمان توزیع گوشت مرغ گرم تنظیم بازار به روال جاری خواهد بود.

  غضنفری گفت: پیشنهاد تفویض اختیار ستاد تنظیم بازار کشور به استان برای تصمیم گیری درباره تک یا دو نرخی ماندن قیمت گوشت مرغ گرم برای رفع مشکل چند نرخی بودن فعلی هم در حال پیگیری است.

  وی افزود: در حال حاضر روزانه حدود ۲۰تن گوشت مرغ گرم تنظیم بازار در استان توزیع می‌شود.

  بر اساس تصمیمات کار گروه تنظیم بازار مقرر شد تا نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ششم تا دوازدهم اسفند در قم برگزار شود، همچنین طرح فروش فوق العاده اصناف با نظارت اتاق اصناف اسفند ماه اجرایی می‌شود.

  در این جلسه میزان شکر مورد نیاز واحد‌های صنفی و صنعتی و مشکلات موجود برای تامین آنها هم بررسی و مقرر شد آمار دقیق نیاز واقعی این واحد‌ها احصا تا اقدامات لازم برای تامین کمبود‌های احتمالی انجام شود.

  در این جلسه مقرر شد از این پس جلسات کار گروه تنظیم بازار به جای دو هفته یک بار هر هفته تشکیل شود.

  انصراف از نظر
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب