بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  حریم خصوصی

  سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در قمیاب

  قمیاب تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که قمیاب از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران قمیاب را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه اطلاعات کاربر که در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

  اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

  شما پس از ورود به قمیاب ٬ به عنوان کاربر قمیاب شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند اطلاعات فردی شما در اختیار قمیاب خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در قمیاب نخواهد بود.
  قمیاب اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا تحویه محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر ازقمیاب قرار نخواهد گرفت.


  محدودیت دسترسی به اطلاعات

  قمیاب دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
  کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های قمیاب نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
  کلیه اطلاعات مربوط به سیستم قمیاب در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

  امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم قمیاب را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.


  آدرس: قم ، میدان جهاد ، نبش کوچه چهارم
  تلفن تماس: 37723747

  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب