بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  حمایت شورا و شهرداری از اقدامات علمی در عرصه گردشگری

  چهار شنبه, 25 مهر,1397

  معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قم با تاکید بر اینکه آغاز به کار نخستین مرکز نوآوری گردشگری گامی مهم در برای هدف گذاری اقدامات علمی و دقیق در عرصه گردشگری است، تاکید کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر قم از چنین اقداماتی حمایت های لازم را خواهند داشت.

  به گزارش شهرنیوز، محسن رنجبر در مراسم آغاز به کار نخستین مرکز نوآوری گردشگری قم که در شهرداری قم برگزار شد با اشاره به اینکه برای حرکت کشور در عرصه پیشرفت نیازمند به کار پژوهشی و علمی داریم، بیان کرد: قدرت فکری ثمره ایجاد قدرت در عرصه‌های دیگر می شود و ما به همین دلیل حتی در ایام تحریم نیز شاهد پیشرفت کشور بودیم.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم جهادی کار شده است، بیان کرد: وجود روحیه جهادی در این مرکز مشهود است و این دانشکده پشتوانه قوی برای تربیت و ارتقاء سطح علمی پرسنل شهرداری است.

  معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قم با بیان اینکه ارائه آموزش‌های ضمن خدمت منجر به این می شود که منابع انسانی همواره در مسیر رشد و تعالی حرکت کند، خاطرنشان کرد: در شهر قم ظرفیت های گردشگری به دلیل وجود بارگاه حرم مطهر حضرت معصومه(س) بالا است و به همین دلیل ضروری است که با حرکتی علمی از این ظرفیت ها به نحو مطلوبی استفاده کنیم.

  رنجبر با تاکید بر اینکه آغاز به کار نخستین مرکز نوآوری گردشگری گامی مهم در برای هدف گذاری اقدامات علمی و دقیق در عرصه گردشگری است، تاکید کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر قم از چنین اقداماتی حمایت های لازم را خواهند داشت.

  انصراف از نظر
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب