بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  عملیات برق‎رسانی به منطقه نمونه گردشگری دشت بهشت

  شنبه, 24 شهریور,1397

  عملیات برق‎رسانی به منطقه نمونه گردشگری دشت بهشت در حال انجام است

  عملیات برق‎رسانی به منطقه نمونه گردشگری دشت بهشت در حال انجام است - قمیاب

  مدیرکل میراث فرهنگی استان قم از عملیات برق‎رسانی به منطقه نمونه گردشگری دشت بهشت خلجستان قم خبر داد.

  به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قم، حمید یزدانی مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان امروز چهارشنبه 21 شهریور ماه 97 در بازدید منطقه نمونه گردشگری دشت بهشت اظهار داشت: فاز دوم برق رسانی به منطقه نمونه گردشگری دشت بهشت به مبلغ 8 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی در حال انجام است.

  او افزود: 12 منطقه نمونه گردشگری مصوب هیئت دولت در استان قم وجود دارد. که از این تعداد 3 منطقه آن در بخش خلجستان قرار گرفته است.

  یزدانی گفت: دشت بهشت پس از دهکده سلامت صبا دومین منطقه نمونه گردشگری بخش خلجستان است که در حال ساخت می باشد و ما امروز برای حل مشکلات آن، به این منطقه آمده ایم.

  او بیان کرد: منطقه نمونه گردشگری دشت بهشت در منطقه خوش آب و هوای خلجستان قرار گرفته است که در آینده نزدیک این دهکده بسیار زیبا به مقصد گردشگران داخلی و خارجی تبدیل خواهد شد.

  او ادامه داد: با سیاست‌های حمایتی که سازمان میراث‌فرهنگی برای حمایت از سرمایه‌گذاران در نظر گرفته است امیدوار هستیم تا بتوانیم از طریق جذب گردشگر، در اشتغالزایی و کسب درآمد اقتصادی و توسعه استان قم گام‌های بلند و استوار برداریم.

  انصراف از نظر
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب