بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  فروش بلیط های قطار قم به کربلا از 24 مهر آغاز می شود

  سه شنبه, 24 مهر,1397

  فروش بلیط های قطار قم به کربلا از 24 مهر آغاز می شود

  فروش بلیط های قطار قم به کربلا - قمیاب

  به گزارش ایرنا، سید مهدی سید حسینی نیشابوری شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بلیط های رفت به کربلای معلی برای روزهای 28، 29 و 30 مهرماه و یکم تا چهارم آبان ماه می باشد. 

  وی افزود: بلیط های برگشت از کربلا به شهر مقدس قم برای روزهای نهم تا یازدهم آبانماه سال جاری در نظر گرفته شده است.

  وی با اشاره به جزیات مسیرهای پیش بینی شده گفت: زائران با قطار از سمت قم تا خرمشهر حرکت می کنند و ادامه مسیر با اتوبوس های ویژه به سمت بصره، نجف و‌ کربلا حرکت خواهد بود.

  وی ادامه داد: درصدد رایزنی با مسئولان عراقی جهت استفاده از شبکه ریلی عراق برای زائران هستیم تا بتوانیم آنها را با قطار از بصره به سمت کربلا انتقال دهیم. 

  سید حسینی، هزینه رفت و برگشت با این قطار ترکیبی را هفت میلیون و 650 هزار ریال عنوان کرد و گفت: کسانی که تنها قصد سفر به کربلا بدون استفاده از خدمات برگشت داشته باشند سه میلیون و 900 هزار ریال پرداخت خواهند کرد. 

  رئیس هیات مدیره انجمن های صنفی دفاتر خدمات مسافرتی گفت: کل زمان پیش بینی شده برای مسیر قم تا کربلا با این قطار ترکیبی 24 ساعت می باشد که در آن 2وعده غذایی برای زائران در نظر گرفته شده است. 

  وی اضافه کرد: ظرفیت هر بار انتقال زائران به کربلای معلی در روزهای اعلام شده 180 تن می باشد که در مسیر برگشت، این ظرفیت تا 260 تن افزایش خواهد یافت. 

  به گفته وی، در سال گذشته یک هزار و صد تن از این قطار استفاده کردند. 

  انصراف از نظر
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب