بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  فعالیت درسی مدارس تا آخرین روز کاری اسفند ۹۷

  سه شنبه, 21 اسفند,1397

  فعالیت درسی مدارس تا آخرین روز کاری اسفند ۹۷

  فعالیت درسی مدارس تا اخرین روز کاری اسفند 97 - قمیاب


  به گزارش قدس آنلاین ، سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورشصبح امروز در جمع خبرنگاران از افزایش اعتبارات وزارت آموزش و پرورش در لایحه بودجه سال آینده خبر داد و اظهار داشت: در لایحه بودجه سال آینده اعتبارات عمرانی این وزارتخانه نسبت به امسال افزایش سه برابری دارد.

  وی با بیان اینکه بودجه کل کشور به زودی نهایی می شود افزود: با نگاه ویژه دولت و مجلس و تصویب لایحه بودجه، اعتبارات سال آینده عمرانی وزارت آموزش و پرورش نسبت به امسال، سه برابر افزایش می یابد.

  وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه با اختصاص این اعتبارات، کمبود تجهیزاتی مدارس برطرف می شود تصریح کرد: بخشی از اعتبارات عمرانی سال آینده برای تامین وسایل گرمایشی و سرمایشی پیشرفته و نوین در مدارس هزینه می شود.

  بطحایی از تامین وسایل خنک کننده در مناطق گرمسیری خبر داد و تصریح کرد: در سال های گذشته کارهای خوبی در تامین وسائل سرمایشی مناطق گرمیسری صورت گرفته، اما با آنچه باید باشد فاصله داریم.

  وی از فعالیت درسی مدارس تا آخرین روز کاری اسفندماه خبر داد و خاطر نشان کرد: همه فعالیت های آموزشی و پرورشی باید تا آخرین روز کاری سال استمرار داشته باشد که در این راستا والدین باید برنامه های سفر خود را به گونه ای تنظیم کنند تا لطمه ای به فعالیت تحصیلی دانش آموزانوارد نشود.

  انصراف از نظر
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب