بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  نتایج انتخابات اتاق بازرگانی قم مشخص شد.

  دوشنبه, 13 اسفند,1397

  نتایج انتخابات اتاق بازرگانی قم مشخص شد.

  انتخابات نهمین دوره هیئت نمایندگان #اتاق_بازرگانی_قم ازساعت 8 صبح روز شنبه یازدهم اسفند ماه همزمان با سراسر کشور شروع شد و در ساعت 19 به پایان رسید و هیئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی قم در حضور ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت نتایج این انتخابات را مشخص کرد.

  در این انتخابات ابوالفضل رجبیان با 214 رأی، رضا محمدبیگی با 191 رأی، احمد محمدی کاشانی با 176رأی، محمد آقاجانی با 162 رأی و علیرضا آرحیمی با 152 رأی به عنوان نمایندگان بخش بازرگانی با کسب حداکثر آرا انتخاب شدند.

  همچنین حسن آقاجانی با 238 رأی، غلامحسین اله یاری با 210 رأی، ابوالفضل خاکی با 195 رأی، مصطفی کرمانی با 183 رأی وسید محمدرضا بکائی با 170 رأی به عنوان نمایندگان بخش صنعت انتخاب و بیشترین آرا را کسب کردند.

  محمد حیدری با 200 رأی و علی خاکی با 143 رأی نیز به عنوان نمایندگان بخش معدن انتخاب شدند.

  محمدرضا صدیق پور با 190 رأی، احمد زاهدی موحد با 155 رأی و علیرضا راد با 140 رأی به عنوان نمایندگان بخش کشاورزی انتخاب گردیدند.

  در این دوره انتخابات اتاق بازرگانی قم که با نظارت کامل هیئت نظارت بر انتخابات برگزار گردید، رأی گیری به صورت الکترونیکی صورت گرفت و واجدین شرایط جهت رای دهی در محل اتاق بازرگانی قم از ساعت 8 الی 18 حاضر شدند که با یک ساعت تمدید تا ساعت 19 ادامه پیدا کرد.

  در این انتخابات که با مشارکت 348 نفر از دارندگان کارت بازرگانی وعضویت برگزار شد شاهد حضور 56 درصدی واجدین شرایط رأی دادن بودیم.

  انصراف از نظر
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب