بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  نخستین همایش تخصصی صنعت سنگ استان

  یکشنبه, 05 اسفند,1397

  نخستین همایش صنعت سنگ قم برگزار می‌شود

  مديرعامل شركت شهرك‌های صنعتی قم از برگزاري نخستين همايش صنعت سنگ استان به همت خوشه كسب و كار سنگ قم و انجمن سنگ استان و حمايت اين شركت خبر داد.

   

  نخستین همایش صنعت سنگ قم برگزار می‌شود

  به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم، شعاعی در دیدار با دبیر کانون سنگ کشور و رئیس انجمن سنگ استان با اشاره به ظرفیت‌های قم در صنعت سنگ اظهار کرد: توجه به دو عنصر مهم توسعه بازار و صادرات می تواند نوید بخش آینده ای مطلوبتر از وضعیت کنونی را برای فعالان صنعت سنگ استان رقم بزند.

  وی توسعه و رونق تولید در صنعت و شهرک‌های صنعتی را نیازمند و حرکت در مسیر کار کارشناسی دانست و تاکید کرد: با کار کارشناسی و ایجاد فرصت‌های جدید، صدای توانمندی و ظرفیت‌های صنعت سنگ قم شنیده خواهد شد و در این راستا معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی قم و عامل توسعه خوشه کسب وکار سنگ در کنار و همراه فعالان این صنعت مهم در استان قم هستند.

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم پرهیز از خام فروشی را یکی دیگر از عوامل مهم در ایجاد ارزش افزوده برای فعالان این صنعت برشمرد و گفت: خوشبختانه زمینه‌ها و زیرساخت‌های لازم برای فرآوری سنگ در استان فراهم است و با برنامه ریزی و به‌روز رسانی تکنولوژی و استفاده از دانش روز می توان بیش از امروز از درآمدهای حاصله از تکمیل زنجیره تولید سنگ استفاده کرد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود صادرات محوری را از برنامه‌های راهبردی سازمان صنایع کوچک وشهرک‌های صنعتی ایران عنوان و خاطرنشان کرد: تمام ظرفیت و تخصص شرکت شهرک‌های صنعتی قم در اختیار صنعتگران و تولیدکنندگان استان است تا آنها برای افزایش تولید و صادرات تلاش کنند و در همین راستا نگاه و وقت ما در اختیار نیاز صنعتگر است نه زمان و ساعت اداری.

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم یاداور شد برای نخستین بار به همت خوشه کسب و کار سنگ قم و انجمن سنگ استان و حمایت این شرکت، همایش صنعت سنگ استان روز چهارشنبه در سالن همایش ونوس برگزار می‌گردد.

  ابراهیمی دبیر کانون سنگ ایران و رئیس انجمن سنگ قم نیز در این دیدار با مثبت ارزیابی کردن دیدگاه‌های توسعه ای شرکت شهرک‌های صنعتی قم اظهار کرد: خوشبختانه در حال حاضر 25 درصد از فعالان سنگ قم در بخش صادرات فعال هستند که می‌توان با حمایت مسؤولان و تسریع امر صادرات 50 درصد دیگر از تولیدکنندگان محصولات سنگی را به این آمار اضافه کرد.

  انصراف از نظر
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب