بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  نمایشگاه عکس پیرامون برپا می‌شود

  یکشنبه, 02 دی,1397

  نمایشگاه عکس پیرامون برپا می‌شود

  نمایشگاه عکس پیرامون برپا می‌شود - قماب

  امیرعلی میقانی  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به برپایی نمایشگاه عکس گروهی پیرامون اظهار کرد: 10 مجموعه عکس از 10 عکاس از جمله حمید سلطان آبادیان، حجت عطایی، مهران مافی بردبار، سلماز دریانی، سهیل زندآذر، علیرضا وحید، شیوا خادمی، مینا نوعی، بهمن عزیزی و بنده در این نمایشگاه در معرض بازدید قرار گرفته است.

  وی خاطرنشان کرد: از این تعداد حجت عطایی و بهمن عزیزی و بنده از قم در این نمایشگاه شرکت کردند و دیگر عکاسان از شهرهای، مشهد، قزوین و تبریز هستند.

  این هنرمند عکاس با بیان اینکه 54 عکس به صورت رنگی و سیاه و سفید در این نمایشگاه در معرض بازدید قرار گرفته است عنوان کرد: این نمایشگاه شامل مجموعه‌ای از مسائل زیست محیطی و مسائل اجتماعی است مانند دختری که از پدر قطع نخاعش نگهداری می‌کند و شغل رنگرزی ابریشم در قم و زعفران از مجموعه‌های عکس دیگر است.

  وی با بیان اینکه عکاسی مستند و مجموعه عکس در قم به تقویت نیاز دارد گفت: اینگونه نمایشگاه‌ها به عکاسان در زمینه عکاسی مستند کمک می‌کند و همچنین علاقه‌مندان با ایده‌ها و سوژه‌های این بخش آشنا می‌شوند.

  میقانی از افتتاحیه نمایشگاه عکس پیرامون از دوم دی ماه امسال خبر داد و افزود: این نمایشگاه تا هشتم دی ماه صبح‌ها از ساعت 9 تا 13 و عصرها از ساعت 16 تا 21 در نگارخانه فرهنگ واقع در خیابان شهید فاطمی پذیرای علاقه‌مندان است.

  وی با اشاره به علت انتخاب عنوان «پیرامون» برای این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه شامل مجموعه عکس‌هایی از اتفاقات پیرامون زندگی ما است و به مسائل روز در عکس‌ها اهمیت داده شده است.

  انصراف از نظر
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب