بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  پردیسان تبدیل به شهر بزرگ شده

  چهار شنبه, 24 بهمن,1397

  پردیسان تبدیل به شهر بزرگ شده  ابوالفضل مستقیمی با بیان اینکه اداره کل راه و شهرسازی برای مناقصات و اخذ پیمانکار شرایط خاصی دارد، اظهار کرد: شهر یک موجود زنده است و مستمر باید هزینه صورت گیرد؛ تکلیف زمین‌های باز پردیسان باید بین شهرداری و راه وشهرسازی روشن شود تا شهرداری اگر قرار است خدمتی ارائه کند بتواند از محل واگذاری همین زمین‌ها هزینه مدیریت منطقه را تامین کند.

  وی تصریح کرد: در حال حاضر مذاکراتی بین شهرداری و راه وشهرسازی در حال انجام است تا تعیین تکلیف این مساله صورت گرفته و این وضعیت که بخشی از منطقه در اختیار راه و شهرسازی باشد و بخشی در اختیار شهرداری تغییر پیدا کند.

   مستقیمی با اشاره به مطالبات شهرداری از راه و شهرسازی در خصوص تحویل پردیسان گفت: سال ۸۹ قرار شد ۲۵ درصد از اراضی تجاری با قیمت همان سال به شهرداری تحویل شود تا خدمات به مردم ارائه شود که انجام نشده است.

   وی با تاکید بر اینکه اصل دریافت هزینه از شهرداری بابت این زمین‌ها نیز درست نیست، افزود: شهرداری یعنی مردم و پولی که قرار است بابت زمین‌ها پرداخت شود باید از جیب مردم بدهد و باید دولت توجه ویژه‌ای به این مساله داشته باشد تا مشکل مردم در این زمینه حل شود.

   شهردار منطقه هشت قم با تاکید بر اینکه پردیسان دیگر یک محله یا منطقه نیست و تبدیل به یک شهر بزرگ شده است افزود: ۲ هزار و ۵۷۵ هکتار وسعت زیادی برای یک منطقه است که قرار است ۳۰۰ هزار نفر در آن مستقر خواهند شد و باید همکاری شده تا بتوانیم خدمات خوبی به مردم منطقه ارائه کنیم.

  انصراف از نظر
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب