بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  کاهش 2 میلیون بار مراجعه به شعب تامین اجتماعی قم با ارائه خدمات الکترونیک

  سه شنبه, 06 آذر,1397

  کاهش 2 میلیون بار مراجعه به شعب تامین اجتماعی قم با ارائه خدمات الکترونیک

  کاهش 2 میلیون بار مراجعه به شعب تامین اجتماعی قم با ارائه خدمات الکترونیک - قمیاب


  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تأمین اجتماعی قم،سید مجتبی موسوی صبح امروز در جلسه کمیته تحول اداری تامین اجتماعی استان با اعلام این مطلب افزود: سازمان تامین اجتماعی بزرگترین نهاد بیمه ای کشور است و ایجاد تحول به منظور خدمت رسانی بهتر به مخاطبان ضروری می باشد.
  وی تاکید کرد:ایجاد باور و انگیزه در مدیران و کارشناسان،آگاهی مدیران به ظرفیت ها و برنامه های تحول،بهره مندی از اختیارات و منابع لازم،برقراری نظام مدیریت عملکرد و ایجاد سیستم تشویق و ترغیب کارکنان از الزامات ایجاد تحول در خدمت رسانی هستند.
  مدیرکل تامین اجتماعی استان از استقرار کامل دولت الکترونیک،برقراری عدالت بیمه ای،ساماندهی نیروی انسانی،واگذاری خدمات به کارگزاری های رسمی،افزایش بهره وری،سلامت اداری و اصلاح فرآیندهای خدمت رسانی به عنوان برنامه های مهم و کلیدی تامین اجتماعی قم در ایجاد تحول اداری نام برد.
  وی رسیدگی به شکایات مردم را از اصلی ترین برنامه های تحول اداری در تامین اجتماعی قم ذکر کرد و خاطرنشان ساخت:نباید مردم را در پیچ و خم کارهای اداری سرگردان کنیم و به شکایات در این زمینه با جدیت و فوریت رسیدگی و در صورت اثبات قصور،با کارمند مربوط برخورد اداری می شود.
  موسوی از اصلاح فرآیندهای خدمت رسانی در تامین اجتماعی قم خبر داد و گفت:در کمیته فرعی اصلاح فرایندها،تاکنون ٥ فرایند خدمت رسانی مورد بررسی قرار گرفته و به نفع مردم و بیمه شدگان،روان سازی شده است.است.

  انصراف از نظر
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب