بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو
  خبرخوان

  اخبار قم

  عضو شورای اسلامی شهر قم با گرامیداشت روز قم گفت: به این مناسبت تخفیف 25 درصدی در عوارض از 30 آبان آغاز خواهد شد.
  مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم گفت: برون‌سپاری کار به دفاتر پیشخوان و دفاتر اسناد رسمی و وصول در مناطق شهرداری و آگاه‌سازی مردم موجب شده استقبال از طرح پرداخت عوارض خودرو بیش از گذشته باشد.
  مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم از اعمال تخفیف 25 درصدی پرداخت عوارض ساختمانی از روز قم تا 19 دی ماه خبر داد.
  نشان روز قم رونمایی شد -چهار شنبه, 29 آبان,1398
  طی مراسمی نشان روز قم توسط تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) و شهردار قم رونمایی شد.
  شهردار قم با بیان اینکه هر 10 سال یکبار کشورهای اسلامی یک شهر را به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام انتخاب می‌کنند گفت: امیدواریم بتوانیم در سال 1407 با انجام هماهنگی‌های لازم و رسیدن به جایگاه موردنظر، قم به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام معرفی کنیم.
  براساس اعلام سازمان امور مالیاتی صاحبان مشاغل زیر موظف به جایگزین کردن کارتخوان‌های جدید مورد تأیید این سازمان هستند
  خبرگزاری فارس: «زین العابدین بن علی»، رئیس‌جمهور فراری تونس در تبعیدگاه خود عربستان سعودی مرد. رسانه‌های تونسی پنجشنبه (۲۸ شهریور) اعلام کردند که زین العبادین بن‌علی پس از درگیری‌ طولانی با بیماری که بر اثر آن به یکی از بیمارستان‌های سعودی منتقل شده بود، مرده است.
  رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم گفت: میز خدمت الکترونیکی با تکیه بر زیرساخت‌های شهرداری قم در شهرداری به وجود آمد و بیش از یک ماه است که مورد بهره برداری قرار گرفته است و 30 خدمت به شهروندان ارائه می‌شود
  دکتر قدیر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم با دکتر سرمست استاندار قم دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر بهرام سرمست در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت انتصاب دکتر قدیر به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم و آرزوی موفقیت برای وی گفت: دکتر قدیر از افراد با سابقه و شناخته شده در استان قم هستند و شناخت کافی و لازم را به مسائل بهداشت و درمان دارند.
  طی مراسمی با حضور استاندار قم، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم و رئیس سازمان نظام پزشکی استان، از پزشکان نمونه قم تجلیل شد. آیین گرامیداشت روز پزشک با حضور اعضای جامعه پزشکان استان قم برگزار که طی آن از پزشکان نمونه استان که موفق به کسب امتیازهای لازم شده بودند، قدردانی شد.
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب