بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو
  خبرخوان

  اخبار قم

  خبرگزاری فارس: «زین العابدین بن علی»، رئیس‌جمهور فراری تونس در تبعیدگاه خود عربستان سعودی مرد. رسانه‌های تونسی پنجشنبه (۲۸ شهریور) اعلام کردند که زین العبادین بن‌علی پس از درگیری‌ طولانی با بیماری که بر اثر آن به یکی از بیمارستان‌های سعودی منتقل شده بود، مرده است.
  رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم گفت: میز خدمت الکترونیکی با تکیه بر زیرساخت‌های شهرداری قم در شهرداری به وجود آمد و بیش از یک ماه است که مورد بهره برداری قرار گرفته است و 30 خدمت به شهروندان ارائه می‌شود
  دکتر قدیر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم با دکتر سرمست استاندار قم دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر بهرام سرمست در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت انتصاب دکتر قدیر به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم و آرزوی موفقیت برای وی گفت: دکتر قدیر از افراد با سابقه و شناخته شده در استان قم هستند و شناخت کافی و لازم را به مسائل بهداشت و درمان دارند.
  طی مراسمی با حضور استاندار قم، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم و رئیس سازمان نظام پزشکی استان، از پزشکان نمونه قم تجلیل شد. آیین گرامیداشت روز پزشک با حضور اعضای جامعه پزشکان استان قم برگزار که طی آن از پزشکان نمونه استان که موفق به کسب امتیازهای لازم شده بودند، قدردانی شد.
  ثبت چهار اثر طبیعی استان قم در فهرست آثار ملی
  رئیس سازمان فناوری اطلاعات شهرداری قم از برنامه‌ریزی برای توسعه تعاملات الکترونیکی شهرداری با دستگاه‌های استان خبر داد.
  حذف قطعی هزینه صدور ویزای عراق از امروز
  برگزاری تورهای رایگان قمگردی :تورمحله گردی،حضوردربافت قدیمی قم محله لب چال -بازارکهنه قم
  حداقل دستمزد برای سال۱۳۹۸ نسبت به سال قبل حدود۳۶.۵٪ افزایش یافته است مجموع حقوق و مزایای یک کارگر با یک فرزند و یک سال سابقه کار برای سال ۱۳۹۸ نسبت به سال قبل حدود۴۲.۵٪ افزایش یافته است
  معاون فنی و عملیات مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی قم گفت: یک فروند بالگرد، 42 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس درطرح نوروزی 98 فعال می باشد و به مصدومان حوادث داخل شهری و محورها امدادرسانی خواهد نمود.
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب