بسته
همه دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو
  خبرخوان

  اخبار قم

  موننکو ایران موفق به عقد قرارداد "شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه شهر هوشمند قم" به کارفرمایی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم گردید.
  اپراتور همراه اول از راه‌اندازی سامانه اینترنتی و تلفنی واگذاری سیم‌کارت رایگان ویژه سرپرستان خانوار بدون سیم‌کارت خبر داد.
  ۲۲ امین نمایشگاه الکامپ استان قم با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دکتر ستار هاشمی افتتاح گردید. در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ضمن اشاره به اهمیت فناوری اطلاعات در توسعه کشور به جایگاه فناوری اطلاعات در روند تحولات آینده کشور اشاره نمود. در این مراسم مهندس مشهدی رئیس نظام صنفی رایانه استان قم ضمن اشاره به جایگاه بین الملی استان قم از جمله مزیت های قم را حضور بیش از ۱۰۰ ملیت در این استان برشمرد وی در ادامه به اهمیت توجه به مقوله توسعه فناوری اطلاعات و استارت آپ ها اشاره کرد. بیست ودومین نمایشگاه الکامپ استان قم از ۱۹ تا ۲۲آذر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قم برگزار می گردد.
  عضو شورای اسلامی شهر قم با گرامیداشت روز قم گفت: به این مناسبت تخفیف 25 درصدی در عوارض از 30 آبان آغاز خواهد شد.
  مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم گفت: برون‌سپاری کار به دفاتر پیشخوان و دفاتر اسناد رسمی و وصول در مناطق شهرداری و آگاه‌سازی مردم موجب شده استقبال از طرح پرداخت عوارض خودرو بیش از گذشته باشد.
  مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم از اعمال تخفیف 25 درصدی پرداخت عوارض ساختمانی از روز قم تا 19 دی ماه خبر داد.
  نشان روز قم رونمایی شد -چهار شنبه, 29 آبان,1398
  طی مراسمی نشان روز قم توسط تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) و شهردار قم رونمایی شد.
  شهردار قم با بیان اینکه هر 10 سال یکبار کشورهای اسلامی یک شهر را به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام انتخاب می‌کنند گفت: امیدواریم بتوانیم در سال 1407 با انجام هماهنگی‌های لازم و رسیدن به جایگاه موردنظر، قم به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام معرفی کنیم.
  براساس اعلام سازمان امور مالیاتی صاحبان مشاغل زیر موظف به جایگزین کردن کارتخوان‌های جدید مورد تأیید این سازمان هستند
  خبرگزاری فارس: «زین العابدین بن علی»، رئیس‌جمهور فراری تونس در تبعیدگاه خود عربستان سعودی مرد. رسانه‌های تونسی پنجشنبه (۲۸ شهریور) اعلام کردند که زین العبادین بن‌علی پس از درگیری‌ طولانی با بیماری که بر اثر آن به یکی از بیمارستان‌های سعودی منتقل شده بود، مرده است.
  logo-samandehi

  مایلید از تخفیف های شهر،و آخرین رویدادهای مورد علاقه خود زودتر از همه با خبر شوید؟

  کانال تلگرام قمیاب